Vozol Nikotin Oranı

Vozol Nikotin Orani

Vozol, tek kullanımlık elektronik sigaralar üreten önemli bir markadır. Gerek ülkemizde gerekse de dünya genelinde son derece popüler bir ürün olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır. Peki, Vozol’un için nikotin var mı? Bu sorunun yanıtını ve Vozol nikotin oranı ile ilgili diğer detayları sizler için derledik.

Vozol Mu Elf Bar Mi
Vozol Nikotin Oranı 4

Vozol Nikotin Var Mı?

Vozol, nikotinli ve nikotinsiz seçeneklere sahip bir elektronik sigaradır. Yakın geçmişte sadece nikotinli ürünleri bulunan marka, artık nikotinsiz ürün de üretmekte ve kullanıma sunmaktadır.

Vozol, ilk olarak gerçek sigaranın bırakılmasını kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Bütün amaç, gerçek sigaranın bırakılması ve kullanıcıların gerçek sigaranın zararlı etkilerinden korunması olmuştur. Bunu sağlamak için de içerisine düşük oranda nikotin eklenmiştir.

Sigara bağımlıları, gerçek sigaradan aldıkları nikotin nedeniyle sigarayı bırakamamaktadır. Sigaradan uzak kaldıklarında nikotin yoksunluğu yaşamakta ve bir an önce nikotin almak için yeniden sigaraya yönelmektedir. İşte bu yoksunluğun yaşanmaması için Vozol tarafından ürünlerine düşük oranda nikotin eklenmiştir.

Vozol Nikotin Oranı Kaç?

Vozol ürünlerindeki nikotin, üç farklı oranda bulunur. Bunlar; %0, %2 ve %5 şeklindedir. %0 oranındaki ürünler nikotinsizdir ve bunların içerisinde nikotin yer almaz. %2 oranındaki ürünlerde ise 20 mg/ml seviyesinde nikotin bulunur. %5 oranındaki ürünlerde yer alan nikotin miktarı ise 50 mg/ml şeklindedir.

Vozol Nikotin Oranı Kaç?
Vozol Nikotin Oranı 5

Vozol, farklı oranlarda nikotine sahip olan ürünler geliştirerek kullanıcılara bu noktada seçenekler sunmuştur. Kullanıcılar kendi tarzları ve beklentilerine göre bunlardan uygun olanı tercih edebilmektedir.

Nikotinli Vozol Zararlı Mı?

Nikotin, bağımlılık yapan bir maddedir ve sigara bağımlılığının temel nedeni olarak kabul edilir. Bu yönü ile bakıldığında zararlı bir madde olarak algılanabilir. Vozol 16000 cihazı ilginizi çekebilir.

Vozol içerisinde, düşük oranda nikotin vardır. Öyle ki, gerçek sigaraya göre çok daha düşük oranda olduğunu ifade etmek yanlış olmaz. Bu sayede gerçek sigaradan Vozol’a geçenler hem nikotin yoksunluğu çekmez hem de bu noktadaki bağımlılıkları zaman içerisinde azalarak yok olur.

Genel itibariyle nikotinli Vozol’un güvenli olduğu ifade edilebilir. Ancak burada herkesin durumun farklı olduğu ve nikotine olan bakışın da farklı olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir