Vozol Nikotinsiz Var Mı?

Vozol Nikotinsiz Var Mi

Vozol ürünlerinde belli oranlarda nikotin vardır. Nikotinin bulunma nedeni, kullanıcıların gerçek sigarayı daha kolay bir şekilde bırakmasını sağlamaktır. Bu noktada Vozol nikotinsiz var mı sorusu da sorulur. İlgili sorunun yanıtı ve konuya dair diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Vozol Nikotinsiz Var Mi
Vozol Nikotinsiz Var Mı? 4

Nikotinsiz Vozol Var Mı?

Vozol tarafından geliştirilen ürünlerin içerisindeki nikotin oranı %2 veya %5’tir. Bazı ürünlerde bu oran %2, bazılarında %5 iken, bazı ürünlerde ise %2 ve %5 olmak üzere iki farklı seçenek bulunur. Böylece kullanıcılar istedikleri oranda nikotine sahip olan ürünleri tercih edebilir.

Kullanıcıların nikotinsiz Vozol beklentilerine marka yakın tarihte yanıt vermiş ve %0 oranında nikotine sahip olan ürünleri kullanıma sunmuştur. Geçmişte nikotinsiz Vozol bulunmazken, şimdilerde ise nikotin içermeyen çok sayıda Vozol ürünü vardır. Kullanıcılar, bunlar arasından dilediklerini seçerek hemen kullanmaya başlayabilir.

Nikotinsiz Vozol Avantajlari Nelerdir
Vozol Nikotinsiz Var Mı? 5

Nikotinsiz Vozol Avantajları Nelerdir?

Nikotinsiz Vozol, kullanıcı beklentilerini üst seviyede karşılarken, aynı zamanda farklı avantajlar da sağlar. Sağlamış olduğu avantajlardan öne çıkanlar aşağıdaki gibidir:

  • Nikotin bağımlılığının azalmasına katkı verir. Nikotin bağımlılığından kurtulmak isteyenler için ideal seçeneklerden biridir.
  • Gerçek sigaranın bırakılmasını kolaylaştırır. Bu sürecin sigara bağımlıları açısından daha rahat geçmesini sağlar.
  • Nikotinin neden olduğu sürekli içim isteğinin zamanla azalmasına katkı verir. Vozol Neon 10000 modelini inceleyebilirsiniz.

Nikotinsiz Vozol Hangisi?

Vozol’un ürün yelpazesi çok geniştir ve kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verecek çok sayıda cihazı vardır. Sunulan cihazlar incelendiğinde, tamamında nikotin oranı açık olarak gösterilir. Birçok modelde 20 mg/ml veya 50 mg/ml yazdığı görülür. Bu ifadeler, ürünün içerisindeki nikotin oranının %2 veya %5 olduğunu gösterir.

Bazı ürünlerde ise 0 mg/ml ifadeleri vardır. Bu ifade, üründeki nikotin oranının %0 olduğu anlamına gelir. Nikotinsiz ürün kullanmak isteyenler, %0’lık seçenekleri tercih edebilir. Örneğin; Vista serisindeki cihazların %2, %5 ve %0 nikotin oranına sahip seçenekleri vardır. Kullanıcılar bunlar arasından dilediklerini tercih ederek hemen kullanmaya başlayabilir.

Doldurulabilir elektronik sigara kullananlar için de Vozol tarafından nikotinsiz salt likit sunulmaktadır. Zero Nicotine adıyla satılan orijinal Vozol likidi sayesinde e-sigaralar da nikotinsiz olarak kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir