Vozol Puff Bar Sigaralar Zararlı Mı?

Vozol Puff Bar Sigaralar Zararli Mi

Vozol Puff bar lar zararlı mı? İlk defa puff kullanacak olan kişilerin aklına gelen sorulardan biri budur. Kullanılan nın zararlı olup olmadığı, zararlı ise ne kadar zararlı olduğu merak edilir.

Vozol, içerisindeki likidin buharlaştırılmasını sağlayan bir cihazdır. Kullanımı son derece kolay olan bu cihaz, gerçeğe yakın deneyimi sağlar ve kullanıcılarının beklentilerini en üst seviyede karşılar.

Vozol Puff Mu Daha Zararli Sigara Mi
Vozol Puff Bar Sigaralar Zararlı Mı? 3

Vozol Puff Mu Daha Zararlı Sigara Mı?

Vozol Puff bar, gerçek nın zararlı etkilerinden korunmak isteyenler için geliştirilmiştir. Bilindiği gibi gerçek da tütün yanar ve oluşan duman kullanıcılar tarafından çekilir. Bu dumanın içerisinde nikotin, katran ve zifir gibi maddeler vardır. Katran ve zifir gibi kimyasallar, insan sağlığı açısından büyük bir risktir. Vozol 7000 iyi puff modelleri arasındadır.

Vozol larda ise likit ısıtılır ve buharlaştırılır. Likidin içeriğine bakıldığında aromalar ve nikotin olduğu görülür. Yani zararlı bir kimyasal madde yer almaz. Ayrıca gerçek yanma olmadığından dolayı da duman ve zararlı madde oluşumu gerçekleşmez. Bütün bunlar, Vozol ürünlerinin gerçek dan çok daha güvenli olmasını sağlamıştır.

Puff bar lar, güvenli deneyim sağlamaları nedeniyle gerçek nın bırakılmasını kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Nikotin ve bağımlılığından kurtulmak isteyenler için ideal seçenekler olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Vozol Puff Güvenli Mi?

Vozol, gerçek ya kıyasla çok daha güvenli bir üründür. Bazı uzmanlara göre nın zararlı etkilerinin %95’lik kısmı Vozol ürünlerinde yer almamaktadır. Bu durumun temel nedeni olarak likit içeriği gösterilir. Vozol likitlerinin içeriği genel hatları ile şu şekildedir:

  • Bitkisel Gliserin
  • Propilen Glikol
  • Nikotin
  • Aroma vericiler
  • Buz etkisi veren maddeler (Ferahlık etkisi oluşturan modellerde vardır)

Buradaki bitkisel gliserin ve propilen glikol, gıda endüstrisinde de kullanılır ve kısmen güvenli olarak kabul edilir. Elektronik nın likidinde yer alan bu maddeler, likidin ana yapısını oluşturur ve hem buhar oluşumunu sağlar hem de buharın aroma taşımasına imkan verir.

Likit içeriği de incelendiğinde bu ürünlerin güvenli olduğu fark edilecektir. Ancak bazı uzmanların içerisindeki düşük oranlı nikotinin de uzun vadede zararlı olabileceğine dair çekinceleri olduğu da bilinmektedir. Vozol ürünlerindeki nikotin oranı, gerçek ya kıyasla çok daha düşüktür.

Vozol Bağımlılık Yapar Mı?

Vozol, kullanıcıların gerçeğe yakın bir deneyim yaşamasını hedefler. Gerçek nın en önemli özelliği ise içerisindeki yüksek oranda bulunan nikotin ve nikotinin verdiği hazdır. Vozol ürünlerinde, gerçek ya kıyasla çok daha düşük oranda nikotin bulunur.

Ürünlerde yer alan nikotin oranı genellikle %2 ila %5 arasında değişir. Buradaki düşük oranlar, bağımlılarının nikotin yoksunluğu çekmelerini engellerken, bağımlılıkları ise azaltır. Dolayısıyla nikotin bağımlılığı olmayan kişilerde Vozol’un böyle bir bağımlılık oluşturma riski, yok denecek kadar azdır. Buna karşın gerçek dan kaynaklı nikotin bağımlılığını azaltıcı etkisi vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir