Vozol

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Vozol kategorisinde tüm detayları ile puff yı inceleyebilir dilerseniz satın alabilrisiniz.

İndirim!
580,00
İndirim!
660,00
İndirim!
715,00
İndirim!
900,00
İndirim!

Vozol

Vozol 6000

420,00
İndirim!

Vozol

Vozol 7000

480,00
İndirim!
890,00
İndirim!
600,00
İndirim!
400,00

Vozol, bir markası olup, puff olarak da bilinen tek kullanımlık cihazları üretir. Dünya genelinde ve ülkemizde son derece yaygın şekilde kullanılan Vozol, gerçeğe yakın deneyimi sağlaması ile dikkat çeker. Sağlık açısından ise gerçek ya göre daha güvenli olması, bir diğer avantajıdır. Farklı aroma ve kapasite seçenekleri bulunan bu ürünleri sitemizden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Vozol Puff Özellikleri

Vozol, kalitesi öne çıkan markalarından biridir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve ürünlere göre özellikler farklılık gösterebilir. Ancak Vozol ürünlerinin özellikler genel olarak şu şekilde sıralanabilir:
  • Tek kullanımlıktır ve içerisindeki likit bitene kadar kullanılır. Likidin bitmesi ile yanık tadı gelmeye başlar. Bu aşamadan sonra cihazın kullanılmaması gerekir.
  • Farklı çekim kapasitesine sahip seçenekler vardır. 5000, 6000, 9000, 10000 ve 12000 gibi farklı kapasitedeki cihazlar, kullanıcıların uzun süreli ihtiyaçlarına yanıt verir.
  •  Nikotin seviyesi, tercih edilen ürüne göre %0, %2 ve %5 şeklindedir. Kullanıcılar, kendi tercihlerine göre bunlardan uygun olanı alabilir.
  •  Kısa devre koruması, aşırı ısınma koruması ve düşük pil korumasına sahiptir. Bütün bunlar, güvenli bir kullanım sağlar.
  •  Farklı aroma seçenekleri bulunur.
  • Güçlendirilmiş pilleri ile uzun süreli ve sorunsuz kullanım imkanı verir.
  •  Yeni nesil bobinleri ile daha aromatik ve daha yoğun buhar sağlar.
  •  Likit kapasitesi farklı seviyede olan ürünler vardır.
Vozol özellikleri genel itibariyle bu şekildedir. Her ürünün özelliğinin farklı olabileceği unutulmamalıdır.

Vozol Fiyatları 2024

Vozol fiyatları, 410 TL ile 560 TL arasında değişir. Fiyatlar, kapasiteye ve ürüne bağlı olarak farklılık gösterir. Ayrıca dolardaki değişimler de rakamları etkiler.

Sıkça Sorulan Sorular

Vozol hakkında müşterilerimizin sık sık sorduğu sorular ve bunların yanıtları aşağıda yer almaktadır. Ayrıca Vozol orjinallik sorgulama için tıklayabilirsiniz. 

Vozol Sigara Zararlı Mı?

Vozol, gerçek ya kıyasla çok daha güvenli bir kullanım sağlar. Bu cihaz, içerisindeki likidi ısıtarak buhar elde edilmesini sağlar. Elde edilen buharın içerisinde nikotin ve aromalar vardır. Dolayısıyla gerçek daki zararlı kimyasallar, katran ve zifir gibi maddeler bu üründe bulunmamaktadır.

Vozol Ne Kadar Gider?

Nefes kapasitesine göre 10 gün ile 35 gün arasında bir kullanım sağlar. Düşük kapasiteli olan cihazlar ortalama 10-15 gün giderken, yüksek kapasiteli olanlar ise 1 aydan daha uzun gider. Kullanım yoğunluğu, bu noktada çok önemlidir.

Vozol Şarj Bittiği Nasıl Anlaşılır?

Cihazın şarjı azaldığında, alt bölümde yer alan beyaz ışık yanıp sönmeye başlar. Her nefes çekişte bu durum görülür. Cihaz kullanılmazken, söz konusu yanıp sönme gerçekleşmez.

Vozol Nasıl Kullanılır? Açma Düğmesi Nerede?

Kullanım için alttaki hava çıkışının etiketinin sökülmesi ve nefes çekilmesi yeterlidir. Vozol cihazlarda, açma ve kapama düğmesi / tuşu bulunmamaktadır.

Orijinal Vozol Nereden Alınır?

Orijinal Vozol ürünlerini sitemizden sipariş edebilirsiniz. Vozol’un kendi web sitesinden orijinallik kontrolü de yapabilirsiniz. Daha detaylı incelemek için https://www.aromakiti.com/orijinal-vozol-nereden-alinir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.